وام آزاد

وام آزاد نوعی قرض بوده که با مراجعه به بانک یا موسسات وام دهنده، می­توانید دریافت کنید. بانک و موسسات وام دهنده این قرض را در ازای سودی ثابت به متقاضیان وام پرداخت می­کنند. وام انواع مختلفی دارد.

تعداد بازپرداخت اقساط یک توافقی بین طرفین است. شما باید اصل و سود وام مورد نظرتان را به صورت اقساطی پرداخت کنید.

پبرای اینکه فرد وام دهنده اعم از بانک و موسسات وام دهنده از پرداخت به موقع اقساط وام گیرنده مطمئن شود، از او ضامن می­خواهد.

این ضامن می­تواند فیش حقوقی، چک، سند و غیره باشد. اما همان­طور که می­دانید، وام بانکی دارای شرایطی سخت بوده و دارای سلسله مراتب پیچیده­ای است.

وام آزاد چگونه وامی است؟

تابحال پیش آمده است که هنگام مواجه با شرایط بد اقتصادی برای دریافت وام به بانک مراجعه کنید.

زمانی­که درخواست وام دارید، متصدی بانک، انواع مختلفی از وام­ها را به شما نشان می­دهد که هرکدام از آن­ها شرایط با دیگری متفاوت است.

جدا از شرایط بسیار زیادی که این وام­ها دارند، پروسه دریافت وام بانکی زمان­بر بوده و چند ماه طول می­کشد تا این وام به شما پرداخت شود.

در این شرایط می­توانید با مراجعه به پرشین وام وام دریافت کنید.

شما با داشتن سند خودرو یا خانه و مراجعه به پرشین وام می­توانید وام دریافت کنید. وام آزاد نوعی وام است که فوری و حداکثر یک روزه پرداخت می­شود.

بدین ترتیب به سرعت مشکلات مالی خود را برطرف خواهید کرد.

انواع وام آزاد کدام است؟

وام آزاد انواع مختلفی دارد. انواع وام ­های که توسط پرشین وام پرداخت می­شود، عبارتند از:

  • وام با سند مسکونی
  • وام با سند خودرو
  • وام بانکی
  • وام مسکن
  • وام با سفته
  • وام با چک

در ادامه هر یک را توضیح می­دهیم تا با آن­ها آشنا شوید.

وام آزاد با سند مسکونی

زمانی­که با کمبود نقدینگی مواجه هستید، اگر ملکی در اختیار دارید، ممکن است که برای تامین  نقدینگی  خود به فکر فروش خانه بیفتید.

اما با این اوضاع بازار ملک متوجه خواهید شد که یافتن مشتری کار ساده­ای نخواهد بود. فرض کنیم که شما خانه خود را به سرعت بفرشید. اگر در آینده بخواهید خانه بخرید، شرایط برای شما سخت­تر خواهد شد.

زیرا روز به روز به قیمت ملک افزوده می­شود. بنابراین شما سرمایه خود را از دست می­دهید.

در این شرایط بجای فروش ملک، می­توانید وام آزاد با سند مسکونی دریافت کنید. تنها کافیست که سند ملک که شش دانگ آن به نام شماست، را به پرشین وام ارائه دهید و یک روزه وام دریافت کنید.

وام آزاد با سند خودرو

یکی دیگر از سرمایه­ هایی که اکثر مردم دارند، خودرو است. ممکن است مشکلات مالی به شما فشار زیادی آورده و قصد فروش آن را خواهید داشت.

اما فروش خودرو مانند فروش خانه کار اشتباهی است. اول اینکه خودرو سرمایه است.

با فروش خودرو ممکن است نتوانید تا سال­ها ماشین دیگری خریداری کنید. در این شرایط می­توانید به پرشین وام مراجعه کرده و وام با سند خودرو دریافت کنید.

تنها کافیست سند خودرو که شش دانگ آن به نامتان است را به پرشین وام ارائه داده و طبق ارزش آن وام دریافت کنید.

نکته مثبتی که در این وام وجود دارد این است که شما تنها سند خودرو را به پرشین وام ارائه می­دهید و می­توانید از ماشینتان استفاده کنید.

برای دریافت وام با سند خودرو می­توانید به پرشین وام مراجعه کرده و درخواست وام دهید. توجه داشته باشید که وام با سند خودرو تنها در تهران و کرج توسط پرشین وام صورت می­گیرد.

مزایای دریافت وام آزاد

مزایای بسیاری دارد که عبارتند از:

  • بدون ضامن است. اسنادی که به پرشین وام ارائه می­دهید به عنوان ضمانت است.
  •  موجب حفظ سرمایه شما می­شود.
  • فوری و یک روزه پرداخت می­شود.
  • برای دریافت نیازی به کار اداری نیست.

مراحل دریافت وام آزاد

برای دریافت  وام روی ملک  و سند خودرو می­توانید به پرشین وام مراجعه کنید. شما با ارائه اسناد مذکور و کارت شناسایی می­توانید درخواست وام دهید. پرشین وام برای ارزش گذاری خودرو و خانه شما یک کارشناس معرفی می­کند.

پس از اینکه کارشناس ارزش ملک و خودرو را تعیین کرد، شما می­توانید مبلغ وام را تعیین کنید. ما بقی مراحل در دفتر اسناد انجام می­شود.

در آخر پول به شما پرداخت خواهد شد. تمامی این کارها یک روزه انجام می­شود. برای کسب اطلاعات بیشتر می­توانید با پرشین وام تماس بگیرید.

چگونه وام آزاد دریافت کنیم؟

وام توسط پرشین وام  خدمت شما عزیزان ارائه می شود . شما عزیزان می توانید به جای راه های طولانی برای دریافت وام آزاد  از بانک ها با  ما تماس  بگیرید و بعد صحبت کردن و دریافت مشاوه  از متخصصین ما وام خود را در سریع ترین زمان ممکن و بدون معطلی و بدون ضامن دریافت کنید.

برخلاف وام­ هایی که توسط بانک ارائه می­ شود، سرعت پرداخت وام بیشتر است. این وام در عرض یک ساعت به حساب شما می­ آید و می ­توانید از آن استفاده کنید.

وام فوری تفاوت­ های بسیار زیادی با وام­ های بانکی دارد که در ادامه مهم ­ترین آن­ها را توضیح دادیم.

تعریف وام آزاد و طریقه درخواست وام؟

وام آزاد نوعی قرض دادن پول است که توسط پرشین وام  یا بانک ­ها پرداخت می­ شود. دریافت وام در ازای سودی ثابت به وام گیرنده ارائه می ­شود.

انواع مختلفی از وام مانند وام مسکن، وام فوری سند خودرو، ازدواج و غیره وجود دارند. وام گیرنده به ­صورت ماهانه و در زمان مشخص موظف است که اقساط را پرداخت کند. برای اینکه وام دهنده از پرداخت به موقع وام گیرنده مطمئن شود، از او تضمین دریافت می ­کند.

تضمین می ­تواند فیش حقوقی، سند خانه یا ماشین و غیره باشد. بعد از آنکه اقساط به ­طور کامل پرداخت شد، این تضمین بازگردانده می ­شود. زمان پرداخت اقساط، وام گیرنده باید اصل پول به همراه سود را پرداخت کند.

جهت دریافت وام می‌توانید با مشاوران ما در تماس باشید.

مقدار سود وام آزاد

وام آزاد نسبت به وام بانکی سود بیشتری دارد. شایان ذکر است که درصد سود توافقی بین دو طرف است.

با توجه به تورم در ایران و جهان، میزان سود تاثیر زیادی در گرفتن وام ندارد. تعداد اقساط وام طبق توافق دو طرف، اصل و سود وام تعیین خواهد شد.

تعداد اقساط پرداختی در وام بیشتر از وام ­های بانکی نیست. که این به نفع وام گیرنده خواهد بود.

سقف اخذ وام با وام­ های بانکی بسیار متفاوت است زیرا هر میزان که وام بخواهید پرشین وام به شما وام  ارائه می دهد.

برای پرداخت هر نوع وام یک سقف تعیین کرده ­اند. وام ­های کلان معمولا به افراد خاصی تعلق می ­گیرد. در حقیقت شرایط اخذ هر وامی از بانک، متفاوت بوده و به ازای هر مبلغی که قصد دارید وام بگیرید، شرایط سخت ­تر و پیچیده­ تر می­ شود و شما باید آن­ها را قبول کنید.

ممکن است تعداد ضامن بیشتری از شما بخواهند. اما وام به این صورت نیست و برای اخذ وام  سقفی وجود ندارد.

لازم به ذکر است که شرکت­ ها و موسسات وام دهنده، ضمانت­ های بیشتری می­ خواهند اما درگیر کار اداری نخواهید شد.

ضمانت وام آزاد چقدر است؟

ضمانت وام آزاد در پرشین وام بسیار ساده و حتی شما با ارائه سند مسکونی تهران و کرج می توانید وام دریافت کنید. برای اخذ وام بانکی، بانک از شما یک ضامن می ­خواهد.

شما به عنوان وام گیرنده باید فیش حقوقی یک فرد که کارمند دولت است را به بانک ارائه دهید. در صورتی که اقساط خود را پرداخت نکردید، بانک از طریق حساب بانکی ضامن، اقدام به بازپرداخت اقساط می ­کند.

اما برای اخذ وام ، می­ توانید ملک، زمین، ماشین و غیره را به عنوان ضمانت ارائه دهید.

وام آزاد یک روزه وجود دارد!!

وام آزاد یک روزه از پرشین وام امکان پذیر است و نیازی به اتلاف وقت شما برای امور خود ندارید. برخی از وام­ ها مانند وام فوری با سند ملکی یا ماشین و طلا فوری و  وام فوری یک روزه  هستند.

اگر برای اخذ وام فوری به بانک مراجعه کرده باشید، بعد از صرف زمان بسیار طولانی موفق به اخذ وام نخواهید شد. زیرا اخذ وام از بانک زمان­ بر است.

با مراجعه به موسسات معتبر می ­توانید به ­راحتی و یک روزه وام دریافت کنید. وام به صورت آنی به حساب شما واریز خواهد شد و شما را درگیر کارهای اداری نخواهد کرد.

مدت زمان گرفتن وام آزاد

مدت زمان دریافت وام بسیار کم و حتی در عرض یک ساعت نیز ما می توانیم وام را به شما تقدیم کنیم.

در برخی مواقع ممکن است که بین زمان درخواست وام تا دریافت آن فاصله زیادی باشد. برای مثال، ممکن است زمانی که تازه ازدواج کردید درخواست وام ازدواج کنید اما موقعی که بچه دار شدید، این وام را دریافت کنید. این یکی از مشکلات بزرگ وام ­های بانکی است.

بدین صورت که بین زمان درخواست وام تا دریافت آن فاصله زیادی وجود دارد. اما همان ­طور که در ابتدا اشاره کردیم، وام  به سرعت به شما پرداخت خواهد شد.