شرایط دریافت وام با ضمانت سند ملک چیست؟

وام با ضمانت سند ملکی از پرطرفدارترین وام‌هایی است که افراد زیادی به دنبال آن هستند، وام با سند خانه از وام‌های بدون ضامن است.

در شرایط لیزینگ مبلغ وام با سند ملک شخصی بر اساس کارشناسی بروز مسکن از ۳۰ تا ۴۰ درصد ارزش واقعی ملک و در شرایط سرمایه آزاد به اندازه ۵۰ تا ۶۰ درصد ارزش واقعی ملک است.

اگر سند خانه متقاضی شش دانگ بوده و به وام فوری نیاز داشته باشد، می‌تواند یکی از بانک‌های ملت، رسالت، بانک تجارت، پارسیان و سایر بانک‌ها را برای دریافت وام مسکن انتخاب کند.

شرایط دریافت وام طلا با ضمانت طلا چیست؟

بسیاری از موسسات و شرکت‌های خصوصی با شرایط راحت‌تری از بانک‌ها به متقاضیان خود وام طلا پرداخت می‌کنند، متقاضیان دریافت وام طلا با ضمانت طلاهای خود، می‌توانند به اندازه ۹۰ درصد ارزش روز طلایشان و با پرداخت ۲ تا ۳.۵ درصد سود ماهیانه، وام طلا دریافت کنند.

اما باید خیلی احتیاط کنید چون احتمال خطراتی مثل کلاهبرداری شرکت و عدم بازگشت طلا هم برای شما وجود دارد.

بهتر است درنظر داشته باشید که حتما قبل از تصمیم‌گیری جهت دریافت وام طلا از شرکت‌های خصوصی، به خوبی در مورد شرکت مورد نظرتان تحقیق کنید و از اعتبار شرکت مطمئن شوید.

شرایط دریافت وام با چک چیست؟

شرایط دریافت وام با چک به اینصورت است که متقاضی وام فوری با به ضمانت گذاشتن برگه چک می‌تواند وام با چک خود را در سریع‌ترین زمان ممکن دریافت کند.

ارائه مدارک شناسایی، هویتی، گردش حساب ۳ ماه آخر، گواهی امضا از دفاتر اسناد، برگه چک برای دریافت وام با چک لازم است.

شرایط دریافت وام سیم کارت چیست ؟

پروسه پرداخت وام روی سند سیمکارت در مجموعه پرشین وام بصورت فوری و در اسرع وقت، تا ۲۴ ساعت پس از درخواست وام به متقاضی اعطا می‌شود. پس از ارائه سند سیمکارت به مجموعه همه امور پرداخت وام در مجموعه حقوقی پرشین وام زیر نظر وکلای دادگستری انجام می‌شود.

شما عزیزان می‌توانید بدون هیچ نگرانی و بدون نیاز به هیچ ضامنی وام با سند سیمکارت خود را دریافت کنید. همچنین می‌توانید جهت دریافت مشاوره کاملا رایگان با کارشناسان پرشین وام تماس بگیرید تا راهنمایی‌های لازم را دریافت کنید.