در روش دریافت وام سند سیمکارت از مجموعه پرشین وام، با ارائه سند سیمکارت با کدهای ۱ تا ۴ همراه اول خود می‌توانید وام سند سیمکارت بگیرید.

وام با سند سیمکارت چیست؟

روش ارائه وام با سند سیمکارت به اینصورت است است که سند سیمکارت به عنوان ضمانت وام در رهن مجموعه وام دهنده قرار می‌گیرد. سند سیمکارت تا پایان پرداخت اقساط وام با ضمانت سند سیمکارت در اختیار مجموعه قرار می‌گیرد.

حداقل و حداکثر مبلغ وام با ضمانت سند سیمکارت

به‌منظور دریافت وام سند سیمکارت که یکی از راه‌های دریافت وام از مجموعه پرشین وام است، می‌توانید با به ضمانت گذاشتن سند سیمکارت، به اندازه ۸۰ درصد ارزش سیمکارتتان وام با سند سیمکارت دریافت کنید. برای دریافت تسهیلات سند سیمکارت، سند سیمکارت شما می‌تواند به عنوان ضامن شما باشد. با ارئه سند سیمکارت خطوط ۱ تا ۴ خط دائمی همراه اول، می‌توانید اخذ تسهیلات با سند سیمکارت را انجام دهید.

شیوه دریافت وام با سند سیمکارت از مجموعه پرشین وام

پروسه پرداخت وام سند سیمکارت در مجموعه پرشین وام بصورت فوری و در اسرع وقت، تا ۲۴ ساعت پس از درخواست وام به متقاضی اعطا می‌شود. پس از ارائه سند سیمکارت به مجموعه همه امور پرداخت وام در مجموعه حقوقی پرشین وام زیر نظر وکلای دادگستری انجام می‌شود.

شما عزیزان می‌توانید بدون هیچ نگرانی و بدون نیاز به هیچ ضامنی وام با سند سیمکارت خود را دریافت کنید. همچنین می‌توانید جهت دریافت مشاوره کاملا رایگان با کارشناسان پرشین وام تماس بگیرید تا راهنمایی‌های لازم را دریافت کنید.

مزایای دریافت وام روی سند سیمکارت

از مزایای دریافت وام سند سیمکارت این است که پرداخت وام سیمکارت به متقاضی وام در کوتاه‌ترین زمان ممکن ارائه می‌شود. در صورت آماده بودن مدارک متقاضی وام سیم کارت، تا ۲۴ ساعت پس از درخواست وام از سمت متقاضی و پس از طی مراحل ثبتی و دفتری، مبلغ وام مورد نظر به حسابش واریز می شود.

از مزایای دریافت وام سیم کارت این است که به هیچ گونه تضمینی چون ضامن، چک، سفته و یا سایر مدارک تضمینی نیاز نیست. شما فقط با ارئه مدارک بیان شده و ارائه سند مالکیت خود به دفترپرشین وام، می‎‌توانید از خدمات ارائه وام استفاده کنید.

از مزایای دیگر دریافت وام سیم کارت این است که، سیم کارت نزد متقاضی وام باقی می‌ماند و همچنان می‌تواند از آن استفاده کند، تنها سند مالکیت آن به نام مجموعه پرشین وام زده شده و سیم کارت به شما داده می‌شود. در ضمن با اتمام اقساط بازپرداخت وام سیمکارت، سند مالیکت دوباره به نام متقاضی برمی‌گردد.

مدارک لازم برای دریافت وام سند سیم کارت

موارد لازم برای دریافت وام سند سیمکارت از مجموعه ارائه وام پرشین وام به شرح زیر است:

  • به علت رعایت قوانین شرکت همراه اول جهت دریافت وام با سیمکارت، در بیست روز قبل از درخواست وام، سیم کارت شما نباید برای دریافت وام با سند سیم کارت، تعویض شده باشد.
  • طی یک ماه گذشته، سند سیمکارت شما نباید تغییر نام داشته باشد.
  • سیم کارت شما نباید شامل قطعی‌هایی مانندقطع قضایی یا قطع بازداشتی باشد.
  • سیم کارت شما نباید در حالت ضمانت جهت پرداخت بدهی قبض باشد.
  • در زمان اخذ وام با سند سیم کارت، سیم کارت باید بصورت فیزیکی در دسترس باشد.
  • حضور صاحب سیم کارت در زمان دریافت وام سیم کارت لازم است.
  • همراه داشتن سند مالکیت سیم کارت متقاضی
  • همراه داشتن کارت شناسایی متقاضی وام