بزرگ‎ترین چالش بسیاری از افراد در مواجهه با وام‎های بانکی، موضوع ضامن است. قوانین هر بانک در مورد ضامن متفاوت است و حتی گاهی دو شعبه یک بانک، یک ضامن واحد را قبول نمی‌کنند.

حتما برای شما هم پیش آمده که به دنبال یک وام سریع و با شرایط ساده باشید و در بین وام‌های بانکی آن را پیدا نکنید. بیشتر بانک‌ها برای دادن وام و تسهیلات، از مشتریان خود انواع ضمانت‌ها را می‌خواهند: از جمله ضامن شخصی، اسناد ملکی، فیش حقوقی و… . پیدا کردن یک شخص برای ضمانت وام کار ساده‌ای نیست؛ هم به خاطر این که بیشتر بانک‌ها اشخاصی با استخدام رسمی را می‌پذیرند، هم به این خاطر که اعتماد به گیرنده وام کار خیلی ساده‌ای نیست. برای همین است که بیشتر اوقات می‌بینید که اعضای خانواده یا دوستان نزدیک ضامن وام و تسهیلات یکدیگر می‌‌شوند.

همه ما دوست داریم وام فوری بگیریم وامی که در حداقل زمان ممکن و با آسانترین روش بشود گرفت.

چرا تسهیلات بدون ضامن راه حل مناسبی برای تامین سرمایه است؟

گاهی برای خرید تجهیزات یا وسایل خاص، نو کردن وسایل خانه یا یک عمل جراحی فوری نیاز به یک مبلغ خاص پیدا می‎‌کنیم. این مبلغ حتی ممکن است به صورت سرمایه غیرنقدی در اختیار باشد اما برای نقد کردنش به زمان بیشتری نیاز داشته باشیم. در چنین مواقعی وام فوری یک گزینه مناسب است، اما یک مانع بزرگ  سر راه آن قرار دارد: ضامن معتبر.

این روزها تقریبا هیچ بانکی بدون ضامن به شما وام نمی‌دهد، و شرایط این ضامن هم بانک به بانک متفاوت است. بعضی از بانک‎ها فیش حقوقی کارمندان قراردادی را به عنوان ضمانت قبول می‎کنند، و بعضی‎هایشان هم تاکید دارند که ضامن حتما کارمند رسمی نهادهای کشوری و لشکری باشد. حتی همین قوانین هم در عرض یک ماه یا حتی یک هفته ممکن است تغییر کنند و شما با همه مدارکی که آماده کرده‎‌اید برای دریافت وام فوری معطل بمانید. پس بیایید با هم راه های دریافت وام بدون ضامن را بررسی کنیم.

وام فوری بدون ضامن

عده ای هم وام لازم دارند ولی ضامن ندارند آیا میشه بدون ضامن وام گرفت ؟

برای اینگونه افراد با توجه به شرایطی که دارند و تنوع ضمانت ها معمولا میشود راهی پیدا کرد ولی ممکنه برای برخی هم هیچ راهی امکان نداشته باشد.

این وام بر خلاف وام های بانکی با راحت ترین شرایط به شما پرداخت میشود. برای دریافت این وام شما نیاز به ضامن ندارید. تنها شرط پرداخت این وام سن بالای ۱۸ سال و داشتن یکی از سند های ملک، خودرو، طلا و یا سیم کارت دارید.

یک فاکتور مهم در وام گرفتن درآمد ما است

از موارد مهم دیگه که در وام گرفتن بسیار بسیار مهمه درآمد ما هست (درآمد میتونه حقوق باشه میتونه درآمد حاصل از شغل ازاد باشه و….) اولین موردی که بانک بررسی میکنه اینه که درآمد شما طوری هست که بشه این مبلغ وام را بهتون بده پس اگر ما بدونیم مثلا برای ۵۰ میلیون وام چقدر باید درآمد داشته باشیم و قسط اون چقدره راحتر میتونیم تصمیم بگیریم.

برخی افراد نمیدونند آیا با سند خودرو ،با سند مغازه ،سند ملک مسکونی، سند مسکن روستایی ،سند زمین ،سند زمینهای کشاورزی و…… میشه وام گرفت یا نه، این ابهامات روند گرفتن وام بسیار کند می کنه اما اگر ما از قبل این اطلاعات داشته باشیم راحتر میتونیم وام را از بانک بگیریم.

مبلغ وام فوری

مبلغ این وام بستگی به توان سند شما دارد. روی سند ملکی و اداری شما میتونید بین ۵۰ تا ۷۰ درصد ارزش ملک خودتون رو وام دریافت کنید. برای مثال اگه ملک شما ارزشی ۱۰ میلیاردی داشته باشه شما میتونید بین ۶ الی ۷ میلیارد تومان وام در کمتر از ۳ روز کاری دریافت کنید، بدون نیاز به داشتن ضامن.

همچنین اگه شما قصد داشته باشید روی سند خودروی خودتون وام فوری دریافت کنید هم میتونید بین ۵۰ تا ۷۰ درصد ارزش خودروتون رو وام دریافت کنید. برای مثال اگه خودروی شما ارزش ۱ میلیاردی داشته باشه شما میتونید حداکثر تا ۷۰۰ میلیون تومان در کمتر از دو ساعت از موسسه ما وام دریافت کنید، و تنها شرط برای دریافت این وام پلاک تهران بودن خودرو هست.

این شرایط برای دریافت وام با طلا کمی متفاوت است. شما میتونید تا ۹۰ درصد ارزش طلای خودتون وام فوری دریافت کنید، برای مثال اگه شما ۱۰۰ میلیون طلا داشته باشید میتونید در کمتر از نیم ساعت ۹۰ میلیون تومن وام دریافت کنید.

برای دریافت تمام وام های بالا شما نیازی به هیچ گونه ضامن ندارید.

مراحل دریافت وام فوری

در این وام بدون ضامن که از موسسه حقوقی پرشین وام دریافت میکنید شما نیازی به ضامن ندارید و در اصل با سند خودتون میتونید به راحتی وام دریافت کنید.

در صورتی که قصد داشته باشید با سند ملک مسکونی و یا اداری خودتون وام دریافت کنید و بسته به مقدار وام دریافتی شما بخشی از سند ملک شما در رهن موسسه ما قرار میگیره و همچنان سند به نام شما باقی میمونه، و با پرداخت مبلغ وام سند شما آزاد میشه.

همچنین اگه قصد داشته باشید با خودروی خودتون وام فوری دریافت کنید بسته به مقدار وام دریافتی شما بخشی از سند خودروی شما جهت ضمانت در رهن موسسه حقوقی پرشین وام قرار میگیرد اما همچنان سند و پلاک به نام شما باقی میمونه و بعد از پرداخت مبلغ وام، سند شما به حالت قبل برمیگردد.

همچنین برای دریافت وام فوری با طلا هم طلای شما با نام و مشخصات خودتون در صندوق امانات بانک نگه داری میشه تا زمان پرداخت مبلغ وام و بعد از پرداخت مبلغ طلا به شما بازگردانده میشه.

تمامی مراحل پرداخت وام فوری به صورت کاملا قانونی در دفترخانه اسناد رسمی انجام میشود و برای هر پرونده وامی قراردادی کاملا قانونی و اصولی زیر نظر وکیل های موسسه ما تنظیم میشه ، تا شما بتونید با خیالی راحت هر مبلغ وامی که مورد نیازتون بود رو از موسسه ما دریافت کنید.